Western Digital Gaming 2TB USB-C Black/Blue
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| USB Type-C | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,06 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB | |
| USB Type-C |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 8,15 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,28 cm |
| Afmeting - Hoogte | 11 cm |
| Gewicht | 130 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | WDBDFF0020BBK-WESN | |
| EAN | 0718037865416 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 1 november 2018 |