Western Digital My Book 22TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 22.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,03 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 22.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Afmeting - Breedte | 4,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 13,93 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17,06 cm |
| Kleur | Zwart |
| SKU | WDBBGB0220HBK-EESN | |
| EAN | 0718037894621 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 22 februari 2023 |