Western Digital My Book AV-TV 1TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,15 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 16,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 13,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 4,8 cm |
| Gewicht | 890 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | WDBGLG0010HBK-EESN, 1411613 | |
| EAN | 0718037810270, 4053162345294 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 juni 2013 |