Western Digital My Book Mac 8TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 8.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Opgegeven capaciteit | 8.000 GB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Afmeting - Breedte | 4,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 13,93 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17,06 cm |
| Gewicht | 1.010 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | WDBYCC0080HBK-EESN | |
| EAN | 0718037845289 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 9 maart 2016 |