Adata SD700 512GB Black
- Alle externe ssd's
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 512 GB | |
| Opgegeven leessnelheid | 440 MB/s | |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 430 MB/s | |
| Aansluiting op ssd | Micro-USB 3.0 | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,11 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 512 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| Opgegeven leessnelheid | 440 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 430 MB/s |
| Aansluiting op ssd | Micro-USB 3.0 |
| Thunderbolt interface |
| Afmeting - Breedte | 8,35 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,35 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,39 cm |
| Gewicht | 100 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 3 jaar |
| SKU | ASD700-512GU3-CBK, ASD700-512GU31-CBK | |
| EAN | 4712366969223 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 27 december 2016 |