Adata SE800 512GB Blue
- Alle externe ssd's
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 512 GB | |
| Opgegeven leessnelheid | 1.000 MB/s | |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 1.000 MB/s | |
| Aansluiting op ssd | USB-C (10 Gbps) | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,16 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 512 GB |
| Opgegeven leessnelheid | 1.000 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 1.000 MB/s |
| Aansluiting op ssd | USB-C (10 Gbps) |
| Thunderbolt interface |
| Afmeting - Breedte | 4,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,27 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,22 cm |
| Gewicht | 40 gram |
| Kleur | Blauw |
| SKU | ASE800-512GU32G2-CBL | |
| EAN | 4710273771465 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 28 juni 2019 |