Integral Portable SSD USB 3.0 960GB
- Alle externe ssd's
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 960 GB | |
| Opgegeven leessnelheid | 460 MB/s | |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 460 MB/s | |
| Aansluiting op ssd | Micro-USB 3.0 | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,11 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 960 GB |
| Opgegeven leessnelheid | 460 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 460 MB/s |
| Aansluiting op ssd | Micro-USB 3.0 |
| Afmeting - Breedte | 4,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 41 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | INSSD960GPORT3.0 | |
| EAN | 5055288439078 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 juni 2019 |