iStorage diskAshur Pro2 256GB Black
- Alle externe ssd's
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 256 GB | |
| Opgegeven leessnelheid | 294 MB/s | |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 319 MB/s | |
| Aansluiting op ssd | USB-C (10 Gbps) | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 1,11 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 256 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| Opgegeven leessnelheid | 294 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 319 MB/s |
| Vingerafdruklezer |
| Aansluiting op ssd | USB-C (10 Gbps) |
| Thunderbolt interface |
| Afmeting - Breedte | 12,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 180 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | IS-DAP2-256-SSD-256-C-G | |
| EAN | 5060220251540 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 mei 2017 |