Seagate Enterprise Capacity Hyperscale 10TB
| Type schijf | Harddisk | |
| Opgegeven capaciteit | 10 TB | |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm | |
| Interface | Serial ATA 600 | |
| Form-factor | 3.5 inch | |
| Gemiddelde prijs per terabyte | € 45,90 / TB |
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 10 TB |
| Platter grootte | 1.430 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache geheugen | 256 MB |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Garantie | 5 jaar |
| NAS harddisk |
| Form-factor | 3.5 inch |
| Hoogte | 147 mm |
| Gewicht | 650 gram |
| SKU | ST10000NM0016 | |
| EAN | 7636490069741, 0763649071199, 4016139084411 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 28 april 2016 |
De grootste beschikbare capaciteit van harde schijven is op dit moment 10TB. In dit artikel zetten we vijf modellen naast elkaar: vier van Seagate en een van Western Digital.
14 februari 2017 05:59
De honger naar opslagcapaciteit in grote datacentra is nog niet gestild. Vandaag testen we de Seagate Enterprise Capacity 10TB.
1 juni 2016 05:59