HP 303XL Combo Twin Pack
| Kleur | Zwart/Cyaan/Magenta/Geel |
| Inhoud | 10 ml |
| Opgegeven capaciteit | 600 pagina's |
| Kleur | Zwart/Cyaan/Magenta/Geel |
| Inhoud | 10 ml |
| Inhoud (zwart) | 12 ml |
| Inhoud (kleur) | 10 ml |
| Opgegeven capaciteit | 600 pagina's |
| Opgegeven capaciteit (zwart) | 600 pagina's |
| Opgegeven capaciteit (kleur) | 415 pagina's |
| Aantal inktcartridges (zwart) | 1 |
| Aantal inktcartridges (kleur) | 1 |
| SKU | 3YN10AE, 3YN10AE#UUS | |
| EAN | 0193015189843 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 29 augustus 2018 |