Bosch TAS1002N
| Koffie invoertype | Capsules |
| Koffie invoertype | Capsules |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso |
| Aantal kopjes per volle kan | 1 |
| Automatisch | Automatisch |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.400 W |
| Breedte | 17,5 cm |
| Diepte | 30,5 cm |
| Hoogte | 26,5 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| SKU | TAS1002N | |
| EAN | 4242005265442 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 16 januari 2023 |