Bosch TKA6M273 MyMoment
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Normale koffie |
| Aantal kopjes per volle kan | 12 |
| Automatisch uitschakelen | |
| Warmhoudfunctie |
| Display | |
| Waterniveau-indicator | |
| Inhoud watertank | 1,1 l |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.000 W |
| Breedte | 23,1 cm |
| Diepte | 29,6 cm |
| Hoogte | 34,7 cm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Makkelijk schoon te maken |
| SKU | TKA6M273 | |
| EAN | 4242005396948 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 1 december 2023 |