Braun PurShine series 1 KF 1500 BK
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Normale koffie | |
| Espresso |
| Aantal kopjes per volle kan | 10 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Automatisch | Automatisch |
| Display | |
| Snoeropslag | |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.000 W |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 15,8 cm |
| Diepte | 29,2 cm |
| Hoogte | 31,1 cm |
| Gewicht | 1,18 kg |
| Makkelijk schoon te maken |
| SKU | KF 1500 BK | |
| EAN | 8021098001870 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 12 september 2022 |