Cloer 5990
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Normale koffie |
| Aantal kopjes per volle kan | 5 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Warmhoudfunctie | |
| Automatisch | Automatisch |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Display | |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Materiaal behuizing | Plastic |
| Ingebouwde koffiemolen | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 16 cm |
| Diepte | 26 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | 5990 | |
| EAN | 4004631010274 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 2 juni 2015 |