DeLonghi ECAM45065S
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Aantal kopjes per volle kan | 2 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Pompdruk | 19 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Inhoud watertank | 1,8 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur | Zilver |
| Vermogen | 1.450 W |
| Waterfilter | |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 26 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 38,5 cm |
| Gewicht | 11,3 kg |
| Makkelijk schoon te maken |
| SKU | ECAM45065S | |
| EAN | 8004399026216 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 26 april 2023 |