Domo DO725K Pro Grey
| Pompdruk | 20 bar |
| Kleur | Zilver |
| Vermogen | 1.450 W |
| Breedte | 30 cm |
| Diepte | 33 cm |
| Hoogte | 41,3 cm |
| Gewicht | 8,66 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | DO725K, 5411397147738 | |
| EAN | 5411397147738 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 januari 2022 |