Jura Ena 4 Full Nordic White
| Normale koffie | |
| Espresso |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Timer |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Inhoud watertank | 1,1 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Vermogen | 1.450 W |
| Waterfilter |
| Breedte | 27,1 cm |
| Diepte | 44,5 cm |
| Hoogte | 32,3 cm |
| Gewicht | 8,4 kg |
| Garantie | 2,083 jaar |
| EAN | 7610917153459 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 10 mei 2021 |