Jura J6 Piano White
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Koffie invoertype | Pads |
| Aantal malersinstellingen | 1 |
| Koffie invoertype | Pads |
| Normale koffie | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal kopjes per volle kan | 16 |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Timer |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Inhoud watertank | 2,1 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Ingebouwde koffiemolen | |
| Kleur | Wit |
| Vermogen | 1.450 W |
| Waterfilter |
| Breedte | 28,5 cm |
| Diepte | 43,3 cm |
| Hoogte | 34,2 cm |
| Gewicht | 10,9 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 15165 | |
| EAN | 7610917151653 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 1 november 2016 |