Krups Dolce Gusto Piccolo XS KP1A31
| Koffie invoertype | Capsules |
| Koffie invoertype | Capsules |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Ristretto | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Aantal kopjes per volle kan | 1 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Halfautomatisch |
| Display | |
| Inhoud watertank | 0,8 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Aantal spuiten | 1 |
| Kleur | Wit |
| Vermogen | 1.600 W |
| Breedte | 13,6 cm |
| Diepte | 26,6 cm |
| Hoogte | 27,6 cm |
| Gewicht | 1,93 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | KP1A31 | |
| EAN | 3045380024380 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 17 oktober 2023 |