Krups EA8108
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Normale koffie | |
| Espresso |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal kopjes per volle kan | 2 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Timer |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Inhoud watertank | 1,8 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Stoompijp | |
| Stoomkraan | |
| Aantal spuiten | 2 |
| Verstelbare tuit | |
| Ingebouwde koffiemolen | |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.450 W |
| Waterfilter | |
| Ontkalkfunctie | |
| Zelfreinigend |
| Breedte | 26 cm |
| Diepte | 36,5 cm |
| Hoogte | 32 cm |
| Gewicht | 7,1 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | EA8108 | |
| EAN | 0010942215714 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 1 juni 2015 |