Krups EA8160
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Aantal kopjes per volle kan | 1 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Inhoud watertank | 1,8 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Aantal spuiten | 2 |
| Ingebouwde koffiemolen | |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.450 W |
| Ontkalkfunctie |
| Breedte | 33 cm |
| Diepte | 24,5 cm |
| Hoogte | 36,6 cm |
| Gewicht | 7,8 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | EA8160, 0010942218647 | |
| EAN | 0010942218647 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 17 februari 2016 |