Krups EA8178 Silver
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Normale koffie | |
| Espresso |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Aantal kopjes per volle kan | 2 |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Display | |
| Waterniveau-indicator | |
| Inhoud watertank | 1,7 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Stoomkraan | |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Vermogen | 1.450 W |
| Zelfreinigend | |
| Kalkindicator |
| Breedte | 36,5 cm |
| Diepte | 24,5 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 7,2 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Makkelijk schoon te maken |
| SKU | EA8178, EA817810 | |
| EAN | 0010942222934 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 25 mei 2022 |