Krups Intuition Experience EA876D
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Aantal malersinstellingen | 5 |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Ristretto | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal temperatuurinstellingen | 5 |
| Aantal kopjes per volle kan | 2 |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Display | |
| Inhoud watertank | 3 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Aantal spuiten | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.550 W |
| Waterfilter | |
| Kalkindicator |
| Breedte | 28 cm |
| Diepte | 44 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 9,23 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Makkelijk schoon te maken |
| SKU | EA876D | |
| EAN | 3016661170287 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 20 januari 2023 |