Krups XN610D Citiz Platinum
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Koffie invoertype | Capsules |
| Geschikt voor Nespresso capsules |
| Koffie invoertype | Capsules |
| Geschikt voor Nespresso capsules | |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal kopjes per volle kan | 1 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 19 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Display | |
| Inhoud watertank | 1 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Stoompijp | |
| Kleur | Zilver |
| Vermogen | 1.260 W |
| Breedte | 13 cm |
| Diepte | 39 cm |
| Hoogte | 27,5 cm |
| Gewicht | 3,96 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | XN610D | |
| EAN | 3016661164743 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 19 mei 2023 |