Melitta Aroma Elegance Therm Deluxe
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Normale koffie | |
| Espresso |
| Aantal kopjes per volle kan | 15 |
| Automatisch uitschakelen | |
| Automatisch | Halfautomatisch |
| Timer |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Display | |
| Inhoud watertank | 1,25 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Materiaal behuizing | Roestvast staal |
| Ingebouwde koffiemolen | |
| Kleur | Zilver |
| Vermogen | 1.450 W |
| Waterfilter |
| Breedte | 36,9 cm |
| Diepte | 37,8 cm |
| Hoogte | 26,3 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| SKU | AROMA ELEG.THERM DLX, 6738112, 6759688 | |
| EAN | 4006508212712 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 25 september 2015 |