Philips HD7900/01
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Normale koffie |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal kopjes per volle kan | 10 |
| Automatisch uitschakelen | |
| Automatisch | Automatisch |
| Timer |
| Display | |
| Inhoud watertank | 1,25 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.000 W |
| Kalkindicator | |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 27,7 cm |
| Diepte | 24,5 cm |
| Hoogte | 43,4 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | HD7900/01 | |
| EAN | 8720389023422 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 december 2023 |