HP Spectre x360 13-ae001ng ()
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 8250U |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.133 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 166 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics 620 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| Thunderbolt 3 (Type-C) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Aantal mini DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| Kompas |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 60 Wh |
| Gewicht totaal | 1,29 kg |
| Afmeting - Breedte | 30,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,8 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,36 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| EAN | 0192018104976 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 12 november 2018 |