HQ HQLE14MINI004
| Fitting | E14 |
| Vermogen | 5,5 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 350 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Fitting | E14 |
| Vermogen | 5,5 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 32 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 350 lm |
| Levensduur | 15.000 uur |
| Stralingshoek | 180 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Kogel |
| SKU | HQLE14MINI004, 5822 5511 21 18 | |
| EAN | 5412810209309 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 31 maart 2015 |