Innr IN-23-031
| Fitting | E14 |
| Vermogen | 5,3 W |
| Lichtsterkte | 470 lm |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Fitting | E14 |
| Vermogen | 5,3 W |
| Lichtsterkte | 470 lm |
| Levensduur | 25.000 uur |
| Stralingshoek | 300 ° |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 5.000 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Kaars |
| SKU | IN-23-031 | |
| EAN | 8718781551810 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 29 mei 2020 |