KlikAanKlikUit ALED-G2706
| Fitting | GU10 |
| Vermogen | 6 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 350 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Fitting | GU10 |
| Vermogen | 6 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 50 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 350 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| SKU | ALED-G2706 | |
| EAN | 8713439711530 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 februari 2017 |