LG LED Candle 5W E14 Warm White
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Fitting | E14 |
| Vermogen | 5 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 300 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Fitting | E14 |
| Vermogen | 5 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 28 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 300 lm |
| Levensduur | 25.000 uur |
| Stralingshoek | 250 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Kaars |
| SKU | C0527EA4T41 | |
| EAN | 8806084450623 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 13 april 2015 |