Megaman MM21043
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 5,5 W |
| Lichtsterkte | 470 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 5,5 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 40 W |
| Lichtsterkte | 470 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Peer |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| SKU | MM21043 | |
| EAN | 4020856210435 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 31 maart 2015 |