Osram 4058075032705
| Fitting | GU10 |
| Vermogen | 6 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 300 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Fitting | GU10 |
| Vermogen | 6 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 300 lm |
| Levensduur | 20.000 uur |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.000 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Reflector |
| SKU | 4058075032705 | |
| EAN | 4058075032705 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 13 juli 2018 |