Osram 405807580899
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 6,5 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 650 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 6,5 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 51 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 650 lm |
| Levensduur | 15.000 uur |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.400 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Bol |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| EAN | 4058075808997 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 9 april 2018 |