Osram Smart+ 4058075816510
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 8,5 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 800 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 8,5 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 800 lm |
| Levensduur | 15.000 uur |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Peer |
| SKU | 4058075816510 | |
| EAN | 4058075816510 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 10 april 2018 |