Philips 59298400
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 9 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 806 lm |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 9 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 60 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 806 lm |
| Levensduur | 25.000 uur |
| Stralingshoek | 160 ° |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 6.500 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Peer |
| SKU | 59298400, 929001257303, 8718696592984, 871869659298400 | |
| EAN | 8718696592984 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 9 januari 2017 |