Philips 62084270
| Fitting | G24d |
| Vermogen | 13,4 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 925 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Fitting | G24d |
| Vermogen | 13,4 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 925 lm |
| Levensduur | 10.000 uur |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 3.000 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 82 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| SKU | 62084270 | |
| EAN | 8711500620842 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 24 maart 2017 |