Philips 8718696475003
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Fitting | E14 |
| Vermogen | 5,5 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 470 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| Fitting | E14 |
| Vermogen | 5,5 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 40 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 470 lm |
| Levensduur | 15.000 uur |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Kogel |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| EAN | 8718696475003 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 30 oktober 2015 |