Philips PH-41965600
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 6 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 470 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 6 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 40 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 470 lm |
| Levensduur | 10.000 uur |
| Stralingshoek | 300 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Peer |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| SKU | PH-41965600, 41965600, 8718696419656 | |
| EAN | 8718696419656 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 26 oktober 2015 |