Segula 50276
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 4,7 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 300 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 4,7 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 28 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 300 lm |
| Levensduur | 20.000 uur |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.200 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Peer |
| SKU | 50276 | |
| EAN | 4260150052762 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 31 maart 2015 |