Iiyama G-Master Black Hawk GB2745HSU-B1
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 100 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,311 mm |
| AMD FreeSync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 100 Hz |
| Afmeting - Hoogte met voet | 55,55 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 21,4 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 1,5 cm |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 5,2 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | A |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (SDR) | 22 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| SKU | GB2745HSU-B1 | |
| EAN | 4948570122769 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 december 2023 |