Philips Brilliance 27B1U7903
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 4 ms |
| Helderheid | 1.000 cd/m² |
| Contrastratio | 1.300 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | Mini LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,155 mm |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| DisplayHDR | DisplayHDR 1400 |
| Afmeting - Breedte | 61,3 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 51,5 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 36,9 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 20,4 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 6,8 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,0 cm |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 9,43 kg |
| Gewicht zonder voet | 7,02 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| AdobeRGB dekking | 99,2 % |
| NTSC dekking | 121 % |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 4 ms |
| Helderheid | 1.000 cd/m² |
| Contrastratio | 1.300 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (SDR) | 65 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 80 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| SKU | 27B1U7903/00 | |
| EAN | 8712581799632 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 22 december 2022 |
De Brilliance 7000 is een luxe monitor met Thunderbolt 4 en minileds. Aan het scherm hangt een flinke prijskaart, en het heeft zowel plus- als minpunten. Wij zetten ze voor je op een rij.
20 augustus 2023 08:00