MSI introduceert met de EX600 een Santa Rosa laptop, die op grafisch vlak rijkelijk is voorzien met de nVidia GeForce 8400M G kaart. Het 15,4-inch notebook weegt 2,6 kg (inclusief accu) en is voorzien van 802.11 N WLAN.
Specificaties:
| Processor & Cache | Intel Core 2 Duo Processors |
| Chipset | Intel PM965 Express Chipset |
| Systeemgeheugen | 512MB/1GB (DDR2 533/667) ,Max:2 GB |
| Scherm | 15.4" WXGA ACV(Amazing Crystal Vision) Display |
| Grafisch | nVidia GeForce 8400M G, 256MB VRAM |
| Audio | SoundBlaster compatible |
| HDD | 80GB/100G/120GB/160GB SATA (5400RPM) |
| Optische drive | DVD Super Multi/ HD DVD |
| Webcam | 1.3M |
| Netwerk | Gigabit Ethernet LAN en Modem Module |
| 802.11n WLAN Card / Bluetooth Supported (Bluetooth is optioneel) | |
| I/O poorten | Graphics Card Output (15-pin, D-Sub) X 1 |
| USB2.0 Port X 4 | |
| Mic-in Port X 1 | |
| Line-in Port x 1 | |
| Headphone Output X 1 | |
| Modem Port X 1 | |
| LAN Port X 1 | |
| PCMCIA Card X 1 | |
| IEEE1394 X 1 | |
| TV-out (S-Video) X 1 | |
| Accu | Li-Ion 6 cells |
Bron: MSI