Lenco DVP-1010BK Black
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 10 inch |
| Opslagcapaciteit | 0 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 10 inch |
| Afmeting - hoogte | 20,3 cm |
| Afmeting - breedte | 24,6 cm |
| Afmeting - diepte | 4,2 cm |
| Gewicht | 830 gram |
| Opslagcapaciteit | 0 GB |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Accu oplaadtijd | 4 uur |
| Touch screen bediening |
| HDMI | |
| 3,5mm jack koptelefoon | |
| USB | |
| Kaartlezer SD |
| TV digitaal (DVB-T) |
| TS |
| MPEG1 | |
| MPEG2 | |
| MPEG4 ASP |
| MP3 |
| SUB |
| JPEG |
| SKU | DVP1010BK, DVP-1010, A002775 | |
| EAN | 8711902037934 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 3 april 2018 |