Lenco Podo-152 4GB Pink
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,8 inch |
| Opslagcapaciteit | 4 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,8 inch |
| Afmeting - hoogte | 1,2 cm |
| Afmeting - breedte | 4 cm |
| Afmeting - diepte | 5,1 cm |
| Gewicht | 40 gram |
| Opslagcapaciteit | 4 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Accu oplaadtijd | 3 uur |
| USB | |
| Kaartlezer SD | |
| Bluetooth |
| MP3 | |
| WMA |
| JPEG | |
| BMP | |
| GIF |
| SKU | PODO152P, PODO-152PINK, PODO-152 PINK, PODO-152 ROSE, PODO-152 ROSE, 8711902029557 | |
| EAN | 8711902029557 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 augustus 2014 |