Lenco Xemio 760 BT 8GB Black
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 2 inch |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 2 inch |
| Afmeting - hoogte | 9,5 cm |
| Afmeting - breedte | 4,5 cm |
| Afmeting - diepte | 0,9 cm |
| Gewicht | 32 gram |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Touch screen bediening | |
| Stemopname |
| 3,5mm jack koptelefoon | |
| USB | |
| Kaartlezer SD | |
| Bluetooth |
| AVI |
| MP3 | |
| WMA | |
| Ogg | |
| FLAC | |
| APE |
| JPEG | |
| BMP | |
| GIF |
| SKU | XEMIO760BTSW, XEMIO-760 BT BLACK, XEMIO-760BT, XEMIO-760 BT, XEMIO 760 BT BLACK | |
| EAN | 8711902030867 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 22 april 2014 |