Sandisk Clip Sport Go 32GB Blue
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
| Scherm afmeting | 1,22 inch |
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Scherm afmeting | 1,22 inch |
| Afmeting - hoogte | 5,66 cm |
| Afmeting - breedte | 1,52 cm |
| Afmeting - diepte | 3,55 cm |
| Gewicht | 23,89 gram |
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Accu oplaadtijd | 18 uur |
| Touch screen bediening | |
| Stemopname |
| USB |
| FM Radio |
| MP3 | |
| AAC | |
| WMA | |
| FLAC |
| SKU | SDMX30-032G-E46B | |
| EAN | 0619659185749 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 24 december 2021 |