Sony NW-WS623 Black
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
| Opslagcapaciteit | 4 GB |
| Afmeting - hoogte | 5 cm |
| Afmeting - breedte | 16 cm |
| Afmeting - diepte | 12,5 cm |
| Gewicht | 32 gram |
| Opslagcapaciteit | 4 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Accu oplaadtijd | 1,5 uur |
| Touch screen bediening | |
| Equalizer | |
| Stemopname |
| 3,5mm jack koptelefoon | |
| USB | |
| Bluetooth |
| FM Radio |
| PCM | |
| MP3 | |
| AAC | |
| WMA | |
| FLAC |
| SKU | NWWS623B, NWWS623B.CEW | |
| EAN | 4548736040403 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 18 juli 2017 |