Sony Walkman NWE393LB 8GB Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm afmeting | 1,77 inch |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Scherm afmeting | 1,77 inch |
| Afmeting - hoogte | 9,2 cm |
| Afmeting - breedte | 4,3 cm |
| Afmeting - diepte | 1 cm |
| Gewicht | 39 gram |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Resolutie beeldscherm | 128x128 |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Accu oplaadtijd | 2 uur |
| Touch screen bediening | |
| Equalizer | |
| Stemopname |
| FM Radio |
| PCM | |
| MP3 | |
| AAC | |
| WMA |
| JPEG |
| SKU | NWE394LB.CEW | |
| EAN | 4548736107199 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 februari 2022 |