Xoro PTL 1012
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 10,1 inch |
| Opslagcapaciteit | 0 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 10,1 inch |
| Afmeting - hoogte | 16,6 cm |
| Afmeting - breedte | 27 cm |
| Afmeting - diepte | 2,7 cm |
| Gewicht | 790 gram |
| Opslagcapaciteit | 0 GB |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Werktijd accu (video afspelen) | 4 uur |
| USB | |
| Kaartlezer SD |
| MPEG1 | |
| MPEG2 | |
| MPEG4 ASP | |
| MPEG4 AVC / H.264 |
| MP3 | |
| WMA |
| JPEG | |
| PNG | |
| BMP |
| SKU | XOR400518, PTL 1012 | |
| EAN | 4260427612170 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 22 februari 2018 |